Eversys

profesionální plnoautomatické kávovary

Příběh značky Eversys začal v srdci švýcarských Alp, kde je spousta inspirace a kreativity. Eversys byl založen v roce 2009 Jean-Paul In-Albonem a Robertem Bircherem. Od června 2017 se italská skupina De’Longhi kótovaná na burze stala strategickým finančním partnerem Eversys akvizicí menšinového podílu ve výši 40 %. V březnu 2021 dosáhla De’Longhi Group dohody o převzetí úplné kontroly nad Eversys. Italská společnost se zavázala učinit Eversys lídrem na trhu.

ESPRESSO Kávovar

Cameo

Náš kávovar Cameo byl prvním výrobkem prezentující naši filozofii super tradičních kávovarů. Tento kávovar definoval prostor mezi automatickými a tradičními kávovary. Dnes je Eversys vedoucí firmou, která tvoří novou kapitolu příběhu konzistence a kreativity.

ESPRESSO Kávovar

Enigma

Ambice neustále vyplňovat prostor mezi světem super automatických a tradičních kávovarů nás inspirovala jít novými cestami. Dosáhli jsme toho představením nové estetiky, designu a barvy. Vytvořili jsme dynamičtější prostor v souladu s naší filozofií super tradičního kávovaru.

Ostatní funkce: e’Levelling, nová 1.5-kroková tryska, nový pěchovací modul, tradiční kovová výpusť na kávu, rychlejší a více účinný operační systém stejně tak i větší dotykový displej, který může obsahovat větší množství receptur.

Espresso kávovar

Légacy

Légacy, nejnovější produkt společnosti Eversys, je stroj inspirovaný DNA kávy a dodávaný v kompaktním balení

Revoluční stroj určený pro samoobsluhu s minimální potřebou údržby ze strany uživatele a nedostižnou kvalitou nápojů nevídanou v segmentu plně automatických kávovarů. I výběrovou kávu připravíte na stejné úrovni jako na pákovém profi kávovaru. Mléčnou pěnu stroj připraví jako nejlepší barista.

Tři mléčné systémy

e'levelling

e'API ukázka inovací

e'API Platební rozšíření

Ke stažení

Eversys Legacy - BrožuraEversys Legacy - Technický list

Naši Prodejci

Naše technologie zakoupíte u těchto prodejců

Eversys ve vaší provozovně?

Plnoautomatické kávovary Eversys byly speciálně navrženy pro přípravu skvělé výběrové kávy. Pokud chcete i vy ve svém podniku disponovat lahodnou kávou, za kterou se budou vaši hosté vracet, vyplňte formulář a my se vám obratem ozveme.

Kontaktujte nás

Děkujeme! Vaši poptávku jsme obdrželi.
Obratem vás budeme kontaktovat.
Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu.